ПВД Белая Церковь — Буки — Умань

Моє вело ПВД почалося через два дня після старту основної групи. Два офісних, дощові дні які я провів під дахом на відміну від моїх друзів. І так, що було у них я точно розповісти не зможу, може бути пізніше буде вставлений в цей звіт дописана ними історія.

А розповідати я буду свою.

П’ятниця, теплий вечір після дощу і я неспішно кочусь у бік вокзалу. Ідеальний вечір, для початку відмінного ПВД. На вокзалі все чітко та без суєти, друге плацкартне купе, бокове місце, спальник і моментальне провалювання в сон з навушниками у вухах. У 02-40 прибуття в Білу Церкву, жіпіс побудував трек до с. Буки розумним маршрутом і я рушив в пошуках заправки різними вуглеводами та кави (пізніше буде визначено, що випито протягом суботи п’ять чашок чорної заварної кави). З Білої Церкви я виїхав досить швидко, близько 40 хвилин і я вже кручу по трасі Е95 М05. Краса, повна відсутність вітру, широке узбіччя та майже відсутність авто. Через годину слухання шелесту покришок вмикаю музику та чотири альбоми донесуть мене до точки призначення. Були зупинки, заправки з кавою, втикашки в світанок, пара фоток і інші приємні дрібниці. У 08-51 я був уже в с. Буки, 102 км за 6 повних годин DSC 0195 комфортно і без перевтоми. Зустрів моїх сонних відпочиваючих, чапаєм по хлібом в магазин. Потім був щільний сніданок, кава, більш тісне знайомство з усіма учасниками нашого походу. Слухав історії про чудовий Олександрійський парк в Білій Церкві, коне завод, дощі і гряземеси які знайшли раніше виїхавши учасники, гуляння по каньйону і фоточки. Прогулювалися вздовж каньйону спостерігали велику кількість скелелазних маршрутів, слеклайн та інші різновиди активного способу життя.

DSC 0213 DSC 0243 DSC 0254

Спілкувалися, гуляли, збирали, на думку дівчаток, корисні травички на чай та просто вдихали святкові дні.

DSC 0279 DSC 0281 DSC 0283 DSC 0289 DSC 0330 DSC 0334

Стояли ми у шумному місці через хороший під’їзд авто прямо до води, до вечора людей стало трохи менше, але заграли магнітоли. Вийшло скупатись перед вечерею, бадьоро і освіжаюче, що дозволило ще на пару годин відсунути сон в цьому довгому дні. Вечеря, ігри в «крокодила» з варіаціями і сон. Вставали по будильнику 07-00, на диво різношерстої групи швидкий сніданок, збори і в призначений час Ч 09-00 всі стояли біля зібраних велосипедів готові їхати в Умань. Відстань порядку 55км половина по трасі Київ-Одеса. На виїзді з с. Буки, наш керівник без попередження повернув на ринок за гумовими тапочками і так вийшло, що вибором подальшого маршруту на найближчий поворот випало мені. Я вирішив їхати короткою дорогою до с. Маньківки.

ось ділянку треку з декількома серйозними підйомами та спусками, близько 4-5 Всього підйому 289 метр (ів) Всього спуску 233 метр (ів) 17,33 КМ. Роман негативно поставився до настільки поспішного вибору маршруту, і дивлячись на карту вказав, що можна було уникнути цих «перевалів» через пагорби які прорізають гранітну плоть землі і призначив себе надалі орієнтувальником. Особливих заперечень у групи не було і Роман припустив, що об’їзд через с. Іванькі незначно б додало кілометражу, але повністю забралися б ці перепади, ось передбачуваний трек через с. Іваньки

Всього підйому 288 метр (ів) Всього спуску 234 метр (ів) 22,34км.

У с. Маньківки була обідня покупка продуктів і всяких ніштяків. Швидко перекусили і рушили до траси. Попутний вітер у спину дозволяв тримати відмінну швидкість, легко та невимушено ми викотили в Умань.

DSC 0376DSC 0377

Черговий продуктовий шопінг (схоже на похід з гастрономічним свавіллям, але так воно і було + 2кг за три дні при 160км загального кілометражу). Спробували знайти безкоштовний вхід в парк, але очевидного входу поруч не виявилося (пізніше він був знайдений вже з зворотного гуляючи парком). Вхід коштував в 2015р 30грн, з велосипедами не пустили тикнув на якусь табличку і взагалі сказавши, що там з велосипедами буде не зручно. Мені насправді, так і здалося при тій кількості людей, що особливої ​​користі від велосипеда з баулом там би не було. Хоча самих велосипедистів качалося по парку величезна безліч. Пообідавши на травичці під «м’ясо-червоною ліщиною» і трохи здрімнувши з кислими обличчями продовжили прогулянку по парку. Велика кількість людей і суто комерційна спрямованість не створювала відчуття природного парку.

DSC 0384DSC 0389DSC 0390DSC 0395DSC 0399DSC 0441DSC 0452

За підказкою місцевих велосипедистів вийшли до безкоштовного проходу в паркані недалеко від якого і зупинилися на стоянку. Вечеря, вино, для чогось політика та все таке інше і сон в теплу, тиху ніч.

Вранці прокинулися за настроєм і неспішно збиралися на ЖД вокзал, електричка в 13-30, тому часу було предостатньо. Прокотилися по ранішньо-сплячою Уманню та влаштувавшись на вокзалі чекали поїзд, займалися йогою, чаюванням і іншими кавово-морозивними справами.

DSC 0458DSC 0464

В електричці розважали людей грою в «крокодила». У с. Сміла купивши квитки повечеряли і вже налаштувавшись на повернення додому очікували поїзд на Дніпропетровськ/Запоріжжя.

DSC 0474

 

Поделитесь статьей в своей социальной сети:
 • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
 • Facebook
 • LiveJournal
 • MySpace
 • В закладки Google
 • LinkedIn
 • Reddit
Метки , , . Закладка постоянная ссылка.

Один комментарий на ПВД Белая Церковь — Буки — Умань

 1. Оля говорит:

  Лол, с.Сміла.
  СМІЛА це місто із 70 000 населенням!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *